Stačí Vám schudnúť 5 kg, alebo 10 kg?

 

Všetci sa nevieme dočkať leta, ktoré tento rok nenecháva na seba tak dlho čakať. Ale pozor! Hneď si aj uvedomujeme, že nám vznikol jeden veľký problém. S pribúdajúcimi stupňami Celzia nám ubúdajú ďalšie vrstvy oblečenia, ktoré doteraz spoľahlivo schovali všetko, čo sme „nemuseli ukazovať“. Nevieme, čo teraz s našimi zimnými zásobami tuku a celulitídou. Môžeme sa tváriť, že sa nám praním „scvrkli plavky“, alebo budeme hľadať riešenie.

 

RIEŠENIE JE TU:

Už štvrtý krát organizujeme úspešnú letnú akciu 6 TÝŽDŇOV DO PLAVIEK. Máme presný návod, ako na to a netreba sa pri tom trápiť drastickými diétami. Naši kvalifikovaní tréneri Vám ukážu, ako sa dá aj dobre najesť, a pritom aj upraviť svoju postavu podľa Vašich predstáv.

Ciele môžu byť rôzne: schudnúť, pribrať, vyformovať a spevniť, či len zlepšiť kondíciu. Vieme, aké ťažké je odhodlať sa, začať a vydržať.

Sme pripravení Vám pomôcť a priviesť Vás až do cieľa. Veď vyzerať dobre chceme všetci.

 

Program 6 týždňov do plaviek je určený pre ženy aj mužov v každom veku, každého typu postavy, pre mamičky po pôrode. Naši kvalifikovaní tréneri prispôsobia cvičebné aktivity aj klientom s rôznymi zdravotnými problémami.

 

Program 6 týždňov do plaviek zahŕňa poradenstvo pri tréningu, pri stravovaní, pri regenerácii a tiež priebežné sledovanie a vyhodnocovanie Vašich výsledkov a pokrokov. Naši skvelí tréneri Vám budú ochotne radiť a viesť Vás celým programom. Výsledok budete mať garantovaný už vopred, lebo aj trénerovi ide o dokázanie svojej profesionality a prestíže.

 

Už sme s našimi klientmi absolvovali tri takéto letné akcie s výbornými výsledkami. Dôkazom sú splnené ciele účastníkov na týchto programoch.

Nebolo ojedinelé, že niektorí zhodili aj 15 kg za 6 týždňov a plavky už prestali byť ich letným problémom.

 

Takže Vás všetkých srdečne pozývame, príďte a povedzte nám, aký cieľ ste si stanovili. S nami ho určite dosiahnete.

Iba 2,12 €/deň

Tento 6-týždňový program je v cene 89,- €, čo je 2,12 € na 1 deň (+ 5,- € vratná záloha za klubovú kartu).

Nezaväzuje Vás k žiadnemu ďalšiemu využitiu služieb, ani k žiadnym iným poplatkom.

Akcia 6 týždňov do plaviek odštartovala v deň 3. narodenín klubu 12.4.2014.

Posledný termín pre prihlásenie a štart je 15.5.2014.

Nahlásiť sa môžete osobne v Olymp Health Club, Piešťanská 3, Trnava (Aquapolis Business centrum – vedľa Tesca), po dohodnutí stretnutia prostredníctvom e-mailu (janusikova@olympclub.sk, molnarova@olympclub.sk),

na tel. číslach:

  • 0907 957 777
  • 0907 937 777

 

alebo vyplňte formulár nižšie.

Vyplňte formulár prosím

polia označené hviezdičkou sú povinné (*)

 
Olympclub.sk > Olymp Health Club Trnava > AKCIE > 6 týždňov do plaviek