Fitness (posilňovňa a kardio zóna)

Fitness s kardiozónou, vybavené najmodernejšími strojmi svetovej značky STAR TRAC.

V posilňovni sú Vám k dispozícii posilňovacie stroje v najnovšom prevedení s viac ako 60 stanovištiami. Je nich možné precvičovať všetky svalové partie. 6 univerzálnych funkčných strojov HUMAN SPORT sú novinkou na scéne fitnessu. Základom funkčného tréningu je 3D pohyb, t.j. pohyb v troch rovinách. Cvičenia na týchto strojoch dovoľujú neobmedzený pohyb a sú určené nielen pre bežné posilňovanie, ale aj pre vrcholových športovcov.

Stroje značky STAR TRAC patria k absolútnej svetovej špičke a môžete na nich využiť možnosti napájania iPodu, USB, MP3, mobilných telefónov, sledovať televízne stanice alebo detský kútik.

Súčasťou posilňovne je aj kardiozóna v najmodernejšom prevedení. Kardiozóna obsahuje:

  • 5 bežeckých trenažérov
  • 3 veslovacie trenažéry
  • 5 crosstrainerov
  • 2 steppery
  • 2 rotopédy
  • 2 e-spinnery s nutri trénerom
  • 16 spinningových bicyklov.

U všetkých je možnosť nastavenia rôznych profilov tratí, ako aj ich obtiažnosť a možnosť priameho snímania pulzovej frekvencie, ktorá je hlavným ukazovateľom efektivity tréningu.

Stroje svojim jednoduchým ovládaním, krásnym dizajnom a efektívnosťou, určite splnia Vaše očakávania. Cvičenie sa stane pre Vás zábavou a inšpiráciou.

Cvičenie na strojoch je nenahraditeľné hlavne pre začiatočníkov, kde sa na zreteľ dáva jeho účinnosť, technická nenáročnosť a minimalizuje sa možnosť zranenia.

Kvalita a množstvo služieb pre Vás

Vo fitness OLYMP HEALTH CLUB okrem perfektného vybavenia nájdete hlavne kvalitné služby, odbornú pomoc a to všetko v exkluzívnom a čistom prostredí. Zameriavame sa na detaily, aby aj tí najnáročnejší klienti boli maximálne spokojní. Vybavenie klubu spĺňa tie najnáročnejšie kritéria a najnovšie trendy v oblasti fitness.

K dispozícii sú Vám aj naši skúsení inštruktori a inštruktorky, ktorí Vám ochotne poradia ako efektívne a bezpečne cvičiť a dosiahnuť želané výsledky.

Kontaktujte nás a staňte sa členmi klubu

Zavolajte našim obchodným zástupkyniam:

  0907 937 777  0907 957 777

alebo vyplňte nasledovný krátky formulár.

 

On–line registrácia a stretnutie Vás nezaväzuje k žiadnemu využitiu služieb OLYMP Health Club ani k žiadnym poplatkom. Vyplnením online registrácie dávate len súhlas našim klientskym konzultantom, aby Vás kontaktovali.

Kde nás nájdete

Olymp Health Club
Business Centrum Aquapolis
Piešťanská 3
917 01 Trnava

   

Otváracie hodiny

Pondelok až piatok: 6:00 - 22:00
Sobota, nedeľa, sviatky: 8:00 - 22:00

Užitočné informácie

Prečítajte si