Fit-insanity

rozvoj sily, rýchlosti a výdrže

Potrebuješ spevniť telo, zbaviť sa prebytočného tuku, zlepšiť fyzičku alebo sa dostať do kondície? Nebaví Ťa stále dookola zdvíhať činky v posilňovni? Cvičí sa Ti lepšie v skupine, kde Ťa výkony ostatných motivujú k lepším výsledkom? Potrebuješ nad sebou dohľad skúseného trénera, ktorý Ťa podporí, keď Ti dochádza dych? Ak si si aspoň na jednu z týchto otázok odpovedal/a áno, tak práve pre Teba je určený náš nový skupinový tréningový program Fit-insanity.

Fit-insanity predstavuje maximálny intervalový tréning. Cvičenie je vhodné pre každého, kto má rád fyzicky náročnejšie tréningy. Pri samotnom tréningu nezdvíhame žiadne závažia, cvičíme tou najprirodzenejšou cestou, s váhou vlastného tela. Pokrok je viditeľný z hodiny na hodinu. Sám/sama môžeš pozorovať ako sa tréning stáva čoraz ľahším, Tvoja kondícia a vzhľad Tvojej postavy sa zlepšuje.

Fit-Insanity nie je ľahký tréning, ale výsledky stoja za vynaloženú námahu.

Takže pokiaľ sa nebojíš toho, že sa zapotíš, príď medzi nás a dokáž, že práve Ty na to máš. 

 

Fit-Insanity

 

Zaujal Vás Fit-Insanity?

Kontaktujte nás a staňte sa členmi klubu

Zavolajte našim obchodným zástupkyniam:

  0907 937 777  0907 957 777

alebo vyplňte nasledovný krátky formulár.

 

On–line registrácia a stretnutie Vás nazaväzuje k žiadnemu využitiu služieb OLYMP Health Club ani k žiadnym poplatkom. Vyplnením online registrácie dávate len súhlas našim klientskym konzultantom, aby Vás kontaktovali.

Kde nás nájdete

Olymp Health Club
Business Centrum Aquapolis
Piešťanská 3
917 01 Trnava

   

Otváracie hodiny

Pondelok až piatok: 6:00 - 24:00
Sobota, nedeľa, sviatky: 8:00 - 22:00

Užitočné informácie

Prečítajte si