PowerJoga

je zameraná na dosahovanie harmónie tela a mysle, rozvoj fyzických a psychických schopností, odbúravanie stresu a napätia. Je vhodnou prevenciou bolestí chrbta veľakrát spôsobených civilizačnými vplyvmi, teda nesprávnym držaním tela, zlými pohybovými návykmi, jednostranným zaťažením, atď. Pri cvičení jogy je veľmi dôležité správne držanie tela. Ruka v ruke so správnym vzpriameným postojom ide hlboké a pokojné, takzvané jogové dýchanie, ktoré spočíva v nádychu cez brucho, hrudník až po kľúčnu kosť. Powerjoga je úžasná svojou dynamikou a plynulou väzbou jednotlivých pozícií v určitej postupnosti. Je pre ľudí, ktorí nechcú striktne dodržiavať jogové pravidlá a nariadenia, ale chcú cvičiť. Tento systém jogy je veľmi prístupný pre široké vrstvy. Niektorých ľudí nezaujíma duchovný život v zmysle filozofie. Potrebujú zdravé telo a myseľ, ktorá odoláva stresu.

Powerjoga posilňuje všetky svalové skupiny a rozvíja flexibilitu. Oživuje zmysly, prehlbuje chápanie zmyslu života, napĺňa vás, ak jej to dovolíte. Joga môže byť zábavná a radostná. Z dýchania sa stáva radosť. Zapaľuje oheň v tele aj v mysli a vedie k vyrovnanosti a múdrosti. Emocionálne reakcie behom cvičenia sú bežné, z toho vyplýva že náš emocionálny stav ovplyvňuje rovnováhu životnej energie a harmóniu celého organizmu. Premýšľať o pocitoch tela pri cvičení, uvedomiť si jeho ovládanie a svoj dych, pozornosť, symbióza dychu a pohybu sú sprievodcom cvičenia powerjogy. Vedomé cvičenie, ktoré je založené na počúvaní samého seba. Cieľom je vytvoriť rovnováhu a harmóniu tela, mysle a ducha. Powerjoga môže pootvoriť „svet“, kde budete spoznávať sami seba, svoje možnosti a dáte životu nový rozmer.

Kontaktujte nás a staňte sa členmi klubu

Zavolajte našim obchodným zástupkyniam:

  0907 937 777  0907 957 777

alebo vyplňte nasledovný krátky formulár.

 

On–line registrácia a stretnutie Vás nazaväzuje k žiadnemu využitiu služieb OLYMP Health Club ani k žiadnym poplatkom. Vyplnením online registrácie dávate len súhlas našim klientskym konzultantom, aby Vás kontaktovali.

Kde nás nájdete

Olymp Health Club
Business Centrum Aquapolis
Piešťanská 3
917 01 Trnava

   

Otváracie hodiny

Pondelok až piatok: 6:00 - 24:00
Sobota, nedeľa, sviatky: 8:00 - 22:00

Užitočné informácie

Prečítajte si